Obszary działania

Dostarczamy aplikacje dedykowane, które przynoszą naszym klientom mierzalne korzyści biznesowe. Gwarantujemy profesjonalizm i sprawną realizację projektu na wszystkich etapach pracy, od analizy biznesowej przez wdrożenie aż do utrzymania i rozwoju aplikacji. Tworzymy w oparciu o metodykę SCRUM, która zapewnia dużą elastyczność w czasie budowy systemu oraz rozwój już w czasie jego eksploatacji. Wykonujemy internetowe systemy sprzedażowe, serwisy lojalnościowe, platformy logistyczne, platformy e-learningowe (LMS), dedykowane systemy CRM oraz inne aplikacje usprawniające procesy biznesowe (B2B). Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie realizacji kilkudziesięciu projektów dla dużych i małych klientów, nasze produkty są funkcjonalne, wydajne i niezawodne.
Tworzymy aplikacje mobilne oraz gry na systemy operacyjne iOS, Android, BlackBerry, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie koncepcji, strategii i realizacji. Oferujemy m.in. dedykowane aplikacje mobilne wspomagające biznes (mobilne systemy CRM), aplikacje promocyjne, gry, konkursy, aplikacje geolokalizacyjne oraz mobilne strony www. Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz korzystając z najnowszych technologii, projektujemy atrakcyjne aplikacje mobilne, które są przyjazne dla użytkownika, intuicyjne i proste w użyciu. Jednocześnie dbamy aby umożliwiały szybkie przetwarzanie informacji, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych naszych klientów.
Naszym celem jest dostarczanie oprogramowania zgodnego z oczekiwaniami klientów, dlatego realizację każdego projektu poprzedza poznanie potrzeb przedsiębiorstwa i dostosowanie ich do możliwości systemu informatycznego. Niezbędne jest indywidualne podejście i zrozumienie specyfiki branży, w której działa klient. Dobrze zorganizowany i zrealizowany proces analizy umożliwia pozyskanie szczegółowych informacji dotyczących wymagań funkcjonalnych projektowanej aplikacji, zarówno tych bezpośrednio związanych z głównym celem i przeznaczeniem systemu, jak i pośrednio wpływających na jego prawidłowe i bezpieczne działanie. Pozwala on na stworzenie efektywnego i skutecznego systemu, dopasowanego do potrzeb biznesowych klienta.
Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem dynamicznych i interaktywnych stron internetowych. Doświadczony zespół programistów i nowe technologie takie, jak: XHTML, CSS, jQuery, bazy danych MySQL gwarantują staranne wykonane oraz łatwe w obsłudze produkty. Pracujemy w oparciu o innowacyjne metody, bazując na wielokrotnie sprawdzonych rozwiązaniach. Profesjonalne zarządzanie i konsultacje z klientem na każdym etapie realizacji projektu, zapewniają szybką weryfikację założeń oraz ich korektę jeszcze podczas prac wdrożeniowych. Efektem są funkcjonalne, przyjazne i bezpieczne strony internetowe zgodne z potrzebami biznesowymi dużych i małych przedsiębiorstw.
Oferujemy kompleksową, rzetelną i kompetentną obsługę programistyczną firmom potrzebującym stałej opieki informatycznej lub wsparcia przy pojedynczych projektach. Nasze usługi pozwolą na uniknięcie stałych nakładów związanych z utrzymaniem zbędnych zasobów IT oraz brakiem określonych kompetencji. Dzięki skutecznemu wsparciu naszych specjalistów i optymalizacji zarządzania przedsiębiorstwem w obszarze IT, nasi klienci mogą bez obaw skupić się na procesach biznesowych związanych z ich podstawową działalnością.
Nadrzędnym celem świadczonych przez nas usług w zakresie infrastruktury IT jest automatyzacja i optymalizacja zadań realizowanych w organizacji Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie wdrażania i rozwoju systemów zarządzania infrastrukturą informatyczną z uwzględnieniem celów strategicznych przedsiębiorstwa m.in. prace związane z wyborem odpowiedniego oprogramowania i jego konfiguracją dla środowiska klienta oraz budową specjalistycznych modułów do niestandardowych aplikacji.

Tworzymy w oparciu o strategie i technologie

Otwarta biblioteka języka JavaScipt, stworzona przez Google. Wspomaga tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych.

>At least that’s what they used to say in the olden days. Rather, that is what I wished they’d say. Despite how simple that may have sounded.

Język skryptowy dla dokumentów internetowych. Służy do zamieszczania danych na stronach internetowych. 

Język PHP jest stosowany przy pisaniu stron WWW, systemów CRM, CMS, systemów e-commerce, forów dyskusyjnych, aplikacji pocztowych i klientów baz danych.

Jest to bilbioteka programistyczna dla języka JavaScript. Usprawnia pracę z DOM i umożliwiaja wykonywanie różnych efektów animacyjnych.

Światowej klasy rozwiązanie dla firm wspomagające budowanie i zarządzanie treścią dostarczaną użytkownikowi poprzez różne kanały dotarcia (strony internetowe, aplikacje mobilne, etc.)

Pakiet serwerowy zawierający Apache, PHP, MySQL,  zawierający zaawansowane narzędzia debugujące oraz monitorujące wydajność aplikacji.

Jeden z najpopularniejszych serwerów. Charakteryzuje się współpracą z wieloma popularnymi językami programowania i bazami danych, co umożliwia skuteczne i bezpieczne działanie serwera.

Umożliwia monitorowanie aplikacji w produkcji, rozwiązywać problemy z wydajnością, oraz zapewnia długoterminowe działanie aplikacji.

Framework Zend dostarcza podstawowe mechanizmy, na których opiera się działanie aplikacji oraz dodatkowe biblioteki użytkowe dając programistom dużą swobodę działania.

Baza danych z otwartym dostępem do kodu źródłowego, która spełnia wymogi skalowalności i wydajności najbardziej zatłoczonych stron internetowych.

Jest to otwarty system baz danych, zaprojektowany i stworzony, aby zapewnić stabilność oraz wydajność systemu.

Kontener serwletów Java i serwer WWW, który może pełnić rolę serwera produkcyjnego o dużej wydajności oraz umożliwia uruchamianie aplikacji w technologiach Java Servlets i JSP.

Jest to framework OOP, zbudowany w PHP, który pozwala na szybkie budowanie aplikacji, dzięki prostym i skutecznym narzędziom. 

Służy do efektywnego organizowania oraz zarządzania projektami. Pomaga w komunikacji z klientem oraz kontroli postępów realizacji.

Jest to wysokiej wydajności serwer HTTP, znany z wysokiej stabilności oraz niskiego zużycia zasobów. Najbardziej wydajne oprogramowanie dla nowoczesnych architektur internetowych.

To system operacyjny, oferujący duży wybór narzędzi programistycznych. Jest bezpieczny i intuicyjny, co umożliwia administratorom IT  zarządzać tysiącami użytkowników.

Konsultant

Masz pytania ?

Chętnie postaramy się udzielić
na nie odpowiedzi.
  • Escola Sp. z o.o.
    Chłodna 22a/14, 00-891 Warszawa
    tel. +48 798 896 837 | info@etendard.pl


    Escola Sp. z o.o. | NIP 9512406827 | KRS 0000603849 | Kapitał zakładowy 400 000.00 PLN